Hoppekids Madras Juniorseng ECO Luxury 90x200
Hoppekids Madras Juniorseng ECO Luxury 90x200
Hoppekids Madras Juniorseng ECO Luxury 90x200
Hoppekids Madras Juniorseng ECO Luxury 90x200
Zoom

Hoppekids

Hoppekids Madras Juniorseng ECO Luxury 90x200

Artikelnummer:  10046083

Vælg størrelse
1 TILBAGE
( 3.206 kr)
( 3.206 kr)
3.206 kr (Medl.pris )
Vejl. pris: 4.329 kr
i

Prisinformation

Vejledende pris
Leverandørens vejledende salgspris

 

Tidligere pris
Laveste salgspris for dette produkt i de sidste 30 dage før prisnedsættelsen begyndte

×
Se prishistorik

Aktivér din rabat

Køb mindst 2 varer for mindst 489 kr. Kampagnen varer frem til d. 27/4 kl. 10.00. Generelle vilkår

Leveringstiden tager normalt arbejdsdage.

Se mere information her.

Beskrivelse

En Svanemærket madras fra danske Hoppekids, fremstillet af økologisk Waterlily® polyuretanskum og overdel af Celcius viskoelastisk skum. Overdelen er konstrueret til at forme sig efter barnets krop, når det sover.

Madrassen har ventilationshuller, der sikrer en luftgennemstrømning som er fugt- og temperaturregulerende. Madrassens betræk er fremstillet af bambusfibre yderst, filtet termould inderst og kan maskinvaskes.

- Allergivenlig
- Åndbar
- Brandhærdede materialer, uden tilsætningsstoffer

Information

Materiale Polyuretan
Højde (cm) 12
Længde (cm) 200
Bredde (cm) 90
Vaskeanvisning 60°C

Få mere inspiration her

Anmeldelser
MoreInfoIconAltText

Jollyroom garanterer, at anmeldelser lavet af "verificerede købere" er Club Jollyroom-medlemmer, som har købt produktet hos Jollyroom. Jollyroom garanterer dette ved at matche det anmeldte produkt med medlemmets købshistorik hos Jollyroom. Jollyroom garanterer ikke, at andre anmeldelser udelukkende er skrevet af kunder, der har købt eller brugt det pågældende produkt, men opfordrer kun Club Jollyroom-medlemmer, som har brugt produktet, til at skrive anmeldelser. Jollyrooms personale kan også anmelde produkter, men de bliver kun angivet som "verificerede købere”, hvis de har købt produktet hos Jollyroom uden at få kompensation.

Prishistorik

Mangler data